eTlapka.cz - Psí móda pro vašeho miláčka


Přihlášení zákazníka e-shopu

Přihlásit se

O Tlapce

Tlapka vznikla roku 2006 s cílem přivést na český trh hezké a přitom praktické oblečení pro psy a po té další chovatelské potřeby.
Nyní máme menší sortiment než dříve /díky rozdělení firmy na dvě části/, což chceme napravit co nejdříve to bude možné.
Provozujeme především výrobu a velkoobchod chovatelských potřeb. Jsme výrobci psích oblečků značky Tlapka a dovozci obojků, vodítek a dalších chovatelských potřeb značky PetDesign.
Obě tyto značky je možné od nás odebírat za VO ceny.

Tlapka psí oblečky
Naše výroba je založená na kvalitním zpracování, výběru kvalitních materiálů, na originálním vzhledu a s důrazem spíše na praktické využití psích oblečků. Vzhled našich psích oblečků určují návrháři se kterými spolupracujeme,
ale také naše vlastní představa o tom, jak by měly tyto psí oblečky vypadat a co bychom my sami chtěli oblékat našim vlastním psím mazlíkům.
Podle Tlapky by měly být psí oblečky funkční a hezké a rozhodně by neměly ze psa udělat maškaru v sukýnkách:)
Výroba našich psích oblečků vychází z tabulky velikostí, která vznikla měřením psů malých plemen. Psí oblečky vyrábíme prozatím pouze pro psy od velikosti čivavy do velikosti francouzského buldočka.

PetDesign
Ode dne 28.9.2010 je Tlapka výhradním prodejcem produktů PetDesign pro ČR. Firma PetDesign je polským výrobcem kvalitních obojků, vodítek a kosmetiky pro psy.
Obojky a vodítka jsou vyrobeny, s výjimkou nylonových řad, z přírodní hovězí usně a jsou na nich použity ty nejlepší komponenty, včetně křišťálu značky Swarovski (každý výrobek z kolekcí Swarovski má unikátní číslovanou etiketu, kterou uděluje společnost Swarovski také pro tyto obojky a vodítka).
Kosmetiku (např. šampony) vyrábí ve spolupráci s kvalifikovanými veterináři.

E - shop
Protože chceme plně využít možností a místa v našem e-shopu, zařadili jsme do něj i produkty, které sami nevyrábíme, ani nemáme možnost je dovážet. Ty nenabízíme do obchůdků, ale pouze přímo jejím spotřebitelům - majitelům psích mazlíčků. Vybrali jsme produkty od různých výrobců, které nám padly do oka.

Zařazeny jsou v těchto kategoriích:
Psí oblečky (mikinky / svetry, pláštěnky, bundy / kabátky)
Obojky pro psy (nylon, kůže, výcvikové, koženka)
Postroje pro psy (nylonové, polyesterové)
Vodítka pro psy (nylonová, kožená, polyesterová, koženková)
ID známky pro psy
Botičky pro psy
Plovací vesty pro psy
Pelíšky pro psy
Misky pro psy
Hračky pro psy (gumové)
Kosmetika pro psy (péče o srst, péče o drápky, péče o zuby)
Pamlsky pro psy
Krmivo pro psy